SOLMEC

 

SOLMEC SpA, 1960 yılında kurulmuşutur. Tekerlekli, ray üstü ve sabit elleçleme makinaları üretmektedir. Solme başlangıçta Kuzey İtalya pazarındaki ihtiyacları karşılamak amacıyla kurulmustu. Faaliyete geçtiği andan itibaren sunduğu son teknoloji çözümler ve kaliteli malzeme ve parçaların kulanımı sayesinde sunduğu yüksek kalite standardı ile pazarın takdirini kazandı.
Yıllardan beri yatırımlarını ürün yelpazesini genişletmek ve müşterilerine verdiği hizmeti geliştirebilmek için yapmıştır.  Bugun Solmec markası pazarında liderlerden biri konumunda ve tüm dünyada bilinen bir marka haline gelmiştir. Çok yönlü ve kullanışlı makinaları sayesinde Avrupa’nın sıkı güvenlik standartlarının uygulandığı liman işlemleri, demir çelik fabrikaları, hurdacılık, atık geri dönüşümü, deri sektörü, araç parçalanması ve kerestecilik gibi bir çok sektörde rahatlıkla kullanılmaktadır.

SOLMEC KALİTESİ
Solmec elleçleme makinaları birinci sınıf malzeme ve komponentler kullanılarak, sürekli denetim ile en sıkı Avrupa güvenlik standartalrına uygun şekilde üretimektedirler.
MODELLER
Solmec müşterilerinin talepleri doğrultusunda 10 tondan 60 tona kadar çok çeşitli ürün grupları mevcuttur. Ayrıca özel istekler doğrultusunda da üretim yapmaktadır.