HAKKIMIZDA

Rolmet Dış Ticaret Ltd. Şti. 1996 yılından bu yana Demir Çelik sektöründe  faaliyet göstermektedir. Hammadde olarak demir çelik hurdası tedarikine ilave olarak , kütük demir, inşaat demiri, profil gibi mamullerin de ticaretini gerçekleştirerek sektörde günümüze kadar başarı ile gelmiştir.

 

Enerji Sektöründeki gelişmeler paralelinde özellikle Enerji Tasarrufu ve Yenilenebilir Enerji konularını stratejik gelişim alanı olarak belirleyen Rolmet, bu alanda Türkiye’nin en önde gelen firmalarının Temsilciliklerini yürütmekte, onlar için başta yurtdışı olmak üzere yeni pazarlar yaratmaktadır.

 

Rolmet, tüm büyük projelerinizde, Bina İçi LED Aydınlatma ihtiyaçlarınızda, Stratejik Çözüm Ortağınız olmak arzusundadır.

Bina içi aydınlatmalarda, eski halojen lambalar yerine, yeni ve yüksek teknolojili LED ürün kullanımı ile, ortalama %70 enerji tasarrufu sağlanmaktadır.

Sağlanan bu enerji tasarrufuna ilave olarak, daha düşük bakım/onarım giderleri, daha az kablo kesit ihtiyacı, daha düşük kapasite ve sayıda jeneratör ihtiyacı, özel çözümler gibi faktörler de dikkate alındığında, LED kullanımının önemi ve faydası bir kez daha ortaya çıkmaktadır.